Albums van schooljaar 2010-2011
 

2011 Groep 1-2 in de klas
2011 Groep 8

2011 Groep 2 en 3 naar Leyhoeve
2011 Uitbezemen groep 8
2011 Groep 8 schoolkamp
2011 Waterpret groep 1-2m

2011 Afscheid groep 8
2011 Musical avond
2011 Musical overdag
2011 Groep 5b
2011 Groep 8 naar Hoeve Galderzicht
2011 Groep 8 op de markt
2011 Bedankje hulpouders
2011 EHBO examen
2011 Groep Marianne tekenen
2011 Streetwise groep 1-2
2011 Streetwise
2011 Sportdag bovenbouw
2011 Sportdag onderbouw
2011 Afsluiting maand van de poezie
2011 Juf Wendy Bastiaan jarig
2011 Verjaardag leerkrachten
2011 Groep juf Marianne en verkeer
2011 Juf Benita met Roel op school
2011 Bezoek bieb groep 3
2011 Schoolreis Efteling
2011 Paasstukjes voor de Vlechter en de Rozemarijn
2011 Afsluiting poezie-maand
2011 Panelen Emmastraat groep 8
2011 Bezoek zorgboerderij groepen 1-2
2011 Kleuters in de klas
2011 Kuikens en kippen
2011 Goede Vrijdag
2011 Groep 6 klankschalen
2011 Paasvoetbaltoernooi
2011 Milieustraat
2011 Techniek groep 8b
2011 Groep 1-2 diversen
2011 Voetbalclinic Rood-Wit (zelfde foto's als bij voetballes van 07-04-2011)
2011 Groep 1-2M bij de Rozemarijn
2011 Tandartsassistente in groep 3
2011 Voetballes Willibrordusschool Groep 5a - 5b en Groep 1
2011 Voetbaltraining groep 1 en 2
2011 Voetbal-clinic groepen 3 en 4
2011 Bits en bots in groep 7
2011 Opschoondag
2011 Afscheid Pedro
2011 Carnaval OnderBouw
2011 Carnaval BovenBouw
2011 Natuur en techniek groep 6
2011 Techniek groep 1-2m
2011 Graffiti
2011 Techniekmiddag groepen 4 en 5
2011 Techniek groep 8
2011 Afscheid Mariette en Jos een taartpunt kleien in groep 7
2011 Bezoek aan schrijver Peter Vervloed
2011 Papierkunst groep 7
2011 Techniek constructies groep 7
2011 Techniek in groep 6
2011 Groep juf Wendy
2011 Techniek groep 6
2011 Afscheidsdag juf Jos en juf Mariėtte
2010 Kerstmaaltijd
2010 Kersttocht
2010 Groep juf Bianca
2010 Techniek in groep 5 en 7
2010 Gymmen in de sneeuw
2010 Techniek in groep 3
2010 Danslessen groep 1-2
2010 Sint aankomst
2010 Sint in de klas
2010 Sint in de gymzaal
2010 Sint pakjesmiddag
2010 Pietenpad
2010 TNT en de Sint
2010 Techniekles in groep 1-2W
2010 Skate-clinic
2010 Winnaars boek- en filmpresentatie Rode Draad groep 8
2010 Finale voorleeswedstrijd
2010 Handwerken groep 8
2010 Circus nagekomen foto's
2010 Circus diversen
2010 Techniek in groep 6A
2010 Circus groepsfoto's
2010 Circus zaterdagavond
2010 Circus zaterdagmiddag
2010 Circus vrijdagavond
2010 Het museum van groep 1-2A
2010 Circus generale repetitie
2010 Opbouwen circustent
2010 Groep Wendy kinderboerderij
2010 Circus
2010 Team-uitje